COANTE HABER KÖŞESİ

 

VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK PROGRAMINDA COANTE IŞILTISI…

Vahe Kılıçaslan’ın Star TV ekranlarında yayında olan Vahe İle Evdeki Mutluluk programı Coante ile ışıldayacak. Vahe ile Evdeki Mutlulukta bu hafta Bursa ilimizde Yasemin Hanımı Coante ışıltısı ile buluşturduk. Yasemin hanımın kuvars tezgâh tercihi Coante Antique Serisi’nden 3305 Idyma oldu. Kuvars tezgahınızı güle güle kullanın Yasemin Hanım.

COANTE BÜYÜYOR…

Coante Ailesi Entegre Yönetim Sistemleri Belgelendirmesi kapsamında ISO 9001 , ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini alarak yoluna emin adımlarla devam ediyor.

COANTE ANA BAYİLERİ İÇİN MUĞLA’DA İKİ GÜNLÜK BİR ORGANİZASYON HAZIRLADI

 

Ermaş Mermer’in büyük ses getiren yatırımı Coante Kuvars Yüzeyler; kalitesi ve kurumsal yönetim anlayışı ile istikrarlı büyümesine devam ediyor. Coante; bayileri ile Ramazan ayında İftar yemeği Organizasyonu için 01.06.2018 tarihi akşamı Muğla Altınkalp Restoran’da buluştu.
Çeşitli Medya kuruluşlarının basın mensuplarının da katılımı ile gerçekleşen İftar yemeği sonrası yapılan neşeli sohbetin ardından misafirler konaklama için otellerine hareket ettiler.
Organizasyonun ikinci gününde Coante’nin misafirleri Akyaka’da eğlenceli saatler geçirdikleri bir gezi organizasyonuna katıldılar.

 

UNİTED INITIATIORS COANTE’YE EĞİTİM VERİYOR

 
Coante kalitesinden ödün vermemek için her işin uzmanı ile çalışan firmamız, konusunda dünya şirketleri arasında gösterilen United Initiators şirketinden teknik ve güvenlik konularında eğitimler aldı. Eğitim Coante Hüseyin Ercan Toplantı Salonun’da gerçekleştirildi.

COANTE BAYİLERİ İLE BULUŞTU

Coante Kuvars Yüzeyler gerçekleştireceği organizasyon öncesinde ana bayileri ve Türkiye’nin önde gelen atölyeleri ile buluşarak; misafirlerine fabrikasını tanıttı ve sektöre sunacağı teknolojik yenilikleri paylaştı.

 

 

COANTE USTALARI ANLATIYOR

Üretimin yanı sıra uygulamanın da ne denli önemli olduğu bilincine sahip Coante; geçtiğimiz günlerde deneyimli bir Coante Bayi atölyesinde; doğru bir L mutfak tezgahının nasıl yapılması gerektiğini ayrıntıları ile anlatan bir video çekimi gerçekleştirdi. Bu eğitime Coante Social youtube kanalından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

 


Coante için büyük bir özveri ile çalışan fabrika personelimizin rutin eğitimlerinden bir yenisini gerçekleştirdik. Eğitimde, çok yakında piyasaya çıkacak olan Coante ürünlerinin özellikleri en ince ayrıntısına kadar personelimize aktarıldı. Eğitimde ayrıca, iş güvenliği ve zaman yönetimi gibi konular da detaylıca işlendi.


Bu sene kuruluşunun 100. yılını kutlayacak olan dünyanın en önemli ve prestijli ekonomi dergilerinden Forbes’in Türkiye ekibinden Özer Turan ve Koray Işık’ı ağırladık. Ermaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Ercan ve Coante Genel Müdürü Kenan Erdem, Forbes Türkiye ekibine Coante yatırımından, üretim hacmine ve gelecek dönem projelerine kadar birçok konuda detaylı bilgi verdi. 


Dünyanın en üstün çevre teknolojisi olan Bretonstone® teknolojisini kullandığımız fabrikamızda, Breton S.P.A. şirketinin kurucusundan CEO’suna dek uzanan pek çok üst düzey yöneticisini ağırladık. Coante’nin gelecek yatırımlarının altına birlikte imza atarak, her geçen gün birlikte güçleniyoruz… 


Dünya Gazetesi Haber Müdürü Ahmet Usman ve İzmir Bölge Temsilcisi Yaşar Kuş, özel röportaj için Ermaş Madencilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Ercan ve Coante Genel Müdürü Kenan Erdem’i, dünyanın en gelişmiş kuvars esaslı kompoze taş fabrikası olan Coante’yi üretim tesislerinde ziyaret etti.